Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Pasjonatami otwartego i uniwersalnego systemu operacyjnego Linux. Profesjonalnie zajmujemy się zgłębianiem wiedzy o Linux, praktykujemy pracę w Linux od ponad 20 lat na co dzień w różnych zadaniach z kategorii DevOps. Jesteśmy architektami systemów opartych o Open Source i współtworzymy otwarte oprogramowanie różnej skali, na różne platformy sprzętowe. Strona ta wyraża nasze opinie z dziedziny IT, które dotyczą tematyki Linux oraz powiązanych zagadnień. Na stronie zawarte są również fakty, które posiadają stosowne linkowanie do ich źródeł.

Co z danymi osobowymi z tej strony

Nie gromadzimy żadnych danych osobowych. Rejestracja użytkowników oraz logowanie użytkowników, w tym komentarze oraz wszelkie logowanie użycia jest wyłączone na tej stronie. Informujemy jednocześnie, że nie dotyczy to dostawców internetu, za których nie możemy się wypowiadać.

Analityka

W celach poprawy jakości treści i dopasowania do trendów w tematyce, jaką ta strona przedstawia używamy rozwiązań zewnętrznego dostawcy Google Analytics. Informujemy, że dostawca ten używa ciasteczek (ang. cookies) w swoich rozwiązaniach. W sytuacji niewyrażenia zgody na przechowywanie ciasteczek (ang. cookies) w Państwa przeglądarce, zalecamy nie korzystanie z tej strony.